top of page
grad.jpg
belij virez.png

Pirmā privātā skola Latvijā

Mūsdienīga klasiskā izglītība

MALCUK1.png
netw5.png
LOGO_final3.png

Skolas mājas lapa atrodas rekonstrukcijas procesā.

Izvēlne un dažas saites ir īslaicīgi atspējotas.

*

LATREIA super big6.png
 31
gads Latvijas privātajā izglītībā
 

Vidusskola

Sagatavošana skolai

Bērnu dārzs

 

Pirmā licencēta un akreditēta privāta skola Latvijā

Anno 1991

Den4.png

Pilnas dienas skola

Mācīšanās, attīstība un bērna aprūpe visas dienas garumā. Pēc nodarbībām un konsultācijām skola īsteno dažādas aktivitātes visu vecumu skolēniem.

Bērni, kas uzturas pagarinātās dienas grupās, veic mājasdarbus skolotāja vadībā, staigā, spēlējas un apmeklē dažādas interešu studijas.

Skola nodrošina trīs ēdienreizes dienā, piedāvājot pašgatavotu ēdienu.

Veicinoši attīstoša radošā vide

Silta un draudzīga atmosfēra, pozitīva attieksme un psiholoģisks komforts katram bērnam. Mēs rosinām interesantas idejas, personīgu iniciatīvu un neformālus radošus centienus. Skolā notiek intensīva ārpusskolas dzīve - tematiskās dienas, brīvdienas, intelektuālās un sporta sacensības, konkursi, ekskursijas, tikšanās ar interesantiem cilvēkiem.

spo01.png
bv4.png

21. gadsimta prasmes

SOFT SKILLS - ir universālas prasmes, attieksme un personības iezīmes, kas ļauj pielāgoties un attīstīties mūsdienu strauji mainīgajā tehniskajā vidē.

Darbs ar informāciju, komandas radošums, personīgā stabilitāte, ātra reakcija, koncentrēšanās uz praktiskiem rezultātiem - šīs īpašības jau ir sevi pierādījušas kā vitāli svarīgas, lai realizētu 21. gadsimta pavērtās iespējas.

block big.png
tri69.png
zelt.png
grey.png
green.png
zholt.png
tri1.png

Mazuļiem un pirmsskolas vecuma bērniem

Mūsu bērnudārzs ir ērts vecākiem, kuru lielākie bērni mācās LATREIA. Papildus bērnudārza programmai pēcpusdienā ir iespēja apmeklēt valodu, mākslas un sporta studijas.

Pirmsskolas vecuma bērniem ir pieejama skolas sagatavošanas grupa. Bērni apmeklē 4 nodarbības dienā, divas reizes nedēļā pēcpusdienā.

EZIK FINAL1.png
post3.png

Kā iestāties skolā

Uzņemšana skolā, sagatavošanas grupās un bērnudārzā ir iespējama atkarībā no brīvo vietu pieejamības. Pirmajās klasēs iespējams iestāties atbilstoši iepriekš veiktam pieraktam tekošā mācību gada laikā. Ja nav brīvu vietu, iespējams ieņemt rindu uzgaidīšanas sarakstā.

Bērnam nav iestājeksāmenu vai cita veida pārbaudes. Mēs piedāvājam iespēju izmēģināt apmācību 1-3 dienas bez samaksas, kā arī bez papildus vecāku pienākumiem pret skolu.

Bērnam iestājoties skolā, vecāki un skola paraksta abpusēju līgumu par mācību īstenošanu. Skola neparedz nedz iestāšanās maksu, nedz slēptos maksājumus mācību laikā.

krisha1.png
LOGO_final30.png

Pirmā licencētā un akreditētā privātā izglītības iestāde Latvijā, 1991 

Biedrība „Privātskola LATREIA”

Reģ.Nr.40003238110

Konts Nr. LV59HABA0551024558579

AS  Swedbank

Кontakti

   

+371-29-665143

+371-29-518451

  

Email: info@latreia.lv

   

Adrese: Kuldīgas iela 45,

Rīga, LV-1083

Якорь 1
bottom of page