top of page

Skolotāja diena"Tavu bērnu un mazbērnu nākotne," pirms 2000 gadiem sacīja Seneka kādam romiešu patricietim, "nav atkarīga no tā, cik daudz mantas un vergu tev ir, bet gan no tā, kas būs viņu skolotājs. Valsts nākotne ir atkarīga nevis no tās spēka, bet gan no tās gudrības. Galvenā persona valstī ir Skolotājs.


Oktobra pirmajā nedēļā skolotāji svin savus profesionālos svētkus. LATREIA šī diena tiek apvienota ar Skolas pašpārvaldes dienu, kad skolas administrācijas un skolotāju funkcijas veic vecāko klašu skolēni. Skolotājiem atliek tikai saņemt apsveikumus - pateicības vārdus, rokdarbus, teātra un dejas improvizācijas, ko sagatavojuši dažādu klašu skolēni.


12. klase iedibināja un rīkoja Latrinas balvas pasniegšanas ceremoniju - pašu rokām darinātu sudraba statueti. Katrs skolotājs izrādījās uzvarētājs savā kategorijā.
Pārsteigumi gaidīja arī mazos skolēnus - pateicoties vecāko skolotāju pūlēm, viņi pirmo reizi tika iepazīstināti ar tādiem mācību priekšmetiem kā bioloģija, ģeogrāfija, vēsture, ģeometrija, loģika un origami.


Skolu vadīja skolas parlamenta prezidents Mihails Maslakovs (12. klase) un parlamenta vice-prezidente Olga Lisina (12. klase).


Paldies bērniem par svētkiem un sirsnīgs paldies mūsu Skolotājiem par ieguldīto darbu!


Foto: Aleksandra Mihejeva (10. klase) kā skolotāja.Comments


bottom of page