top of page

Sveicināts, 2022. gads!
Vēl viens grūts gads tuvojas noslēgumam. Bez liekas pieticības varam teikt, ka esam darījuši visu, kas ir mūsu spēkos, lai mācību process mūsu skolā neciestu.

Skolotāji, skolēni un vecāki ir iemācījušies efektīvi strādāt attālināti. Mācību stundas notika saskaņā ar stundu sarakstu, izmantojot videokonferences, un papildu saziņa notika, izmantojot elektronisko žurnālu, e-pastu un ziņapmaiņas programmas.


Vairāki skolēni pievienojās mūsu skolai “lokdaunu” laikā - mēs to uzskatām par atzinību mūsu darba kvalitātei jaunajos apstākļos.


Tomēr mēs ceram, ka šīs grūtības ir īslaicīgas un pārejošas. Mēs ceram, ka nākamajā gadā atkal atgriezīsimies pie ierastās intensīvās un interesantās skolas dzīves - mācību stundām un starpbrīžiem, studiju nodarbībām, skolas svētkiem, konkursiem, sacensībām un ekskursijām. Un lai mēs visi būtu veseli, priecīgi un pilni nākotnes plānu.


Lai piepildās visas mūsu vēlmes!


Laimīgu Jauno 2022. gadu!

Comments


bottom of page