top of page

Pēdējā semestra mācību diena. Ziemassvētku tirdziņšŠī ir bijusi priecīga, darbīga un jautra diena. Mācības ir aiz muguras, un mums priekšā ir brīvlaiks, Ziemassvētki un Jaunais gads!


Apkopojām pirmā semestra rezultātus, apbalvojām radošo konkursu un šaha turnīra uzvarētājus, kā arī noskatījāmies mūsu deju studijas priekšnesumu.

Jaunums šogad bija skolas administrācijas lēmums apkopot skolas sekmības reitingu pēc katra semestra, nevis mācību gada beigās. Ikgadējā sekmības reitinga uzvarētāji saņems atlaides mācību maksai uz visu nākamo gadu.


Šīs dienas galvenais pasākums bija Ziemassvētku tirdziņš, ko organizēja mūsu skolas parlaments. Izstādes galvenais nosacījums - pašu rokām gatavots produkts - ne tikai neatturēja mūsu cilvēkus, bet pat iedrošināja! Gadatirgū bija vairāk nekā 60 "tirgus stendi". Izstādīto preču daudzveidība ir neaprakstāma. Izsmalcināti kulinārijas izstrādājumi, suvenīri, rokdarbi, rotaslietas un pat intelektuāls produkts no 12. klases skolēniem, kuri jaunāko klašu skolēniem piedāvāja atjautīgu sarežģītu mācību tēmu skaidrojumu.


Interesanta izrādījās skolas parlamenta iniciatīva "Otrā dzīve aizmirstām lietām". Šeit par ļoti nelielu samaksu piedāvāja iegādāties labas kvalitātes lietas, kuras izrādījās liekas iepriekšējiem īpašniekiem, bet kuras varētu būt vajadzīgas citiem.


Diena noslēdzās ar uzkodām un jautru diskotēku jaunāko klašu skolēniem.
Comments


bottom of page