top of page

Mūsu viesi no VācijasAm 31. März waren in der Schule Latreia 6 Schülerinnen und 2 Lehrerinnen aus Gymnasium München zu Besuch.


Wir haben sie herzlich begrüßt und zwei Schüler aus der 8. Klasse haben den Gästen unsere Schule gezeigt. Die ausländischen Gäste haben mit Interesse alle Räume in der Schule angeschaut. Danach haben sie den Unterricht bei unserer 8.Klasse besucht. Die Schüler hatten Russisch. Für deutschsprachige Schüler war das eine interessante Erfahrung, denn sie lernen in ihrer Schule Russisch als Wahlfach.


Nach dem Unterricht hatten die Gäste und einige Schüler aus 7. und 8.Klasse eine gemeinsame Veranstaltung. Wir haben uns kurz einander vorgestellt. Die Schüler aus 7. Klasse haben den Gästen Fotos von Veranstaltungen, z.B., Sportfest, Nikolaustag, in der Schule Latreia gezeigt. Die Schüler aus der 6. Klasse haben ein russisches Lied vorgesungen. Die ausländischen Schüler haben die Fragen von Schülern beantwortet und gemeinsam mit unseren Schülern Spiele gespielt.


Wir hatten viel Spaß zusammen!31.martā mūsu skolā viesojās ģimnāzistu klases grupa kopā ar divām skolotājām no Minhenes. Pēc sirsnīgas viesu sagaidīšanas, divi mūsu skolas 8.klases skolēni parūpējās par interesantu skolas iepazīšanās ekskursiju. Skolēniem no Vācijas bija iespēja sarunāties svešvalodā, kuru tie skolā apgūst kā izvēles mācību priekšmetu.


Mūsu skolas skolēniem no 6.- 8.klasei bija iespēja sarunāties vāciski. Pēc kopīgi organizētas literatūras mācību stundas pavadīšanas, 6.klases skolēni iepriecināja skolas viesus ar dziesmiņu un 7. Klases skolēni atklāja skolas dzīves notikumus, demonstrējot dažādas fotogrāfijas no skolas pasākumiem, kā piemēram, "Sporta stunda" un "Svētā Nikolausa dienas" svinēšanas tradīcija mūsu skolā "Latreia". Viesi no Vācijas pastāstīja par savu skolas ikdienu Vācijā un kopā mēs pavadījām lieliski laiku, gūstot prieku un patiesu motivāciju turpināt apgūt svešvalodas.


Paldies par lirlisko dienu!
Comments


bottom of page