top of page

Pidžamu diena!
Aprīļa beigas ir labām, jautrām brīvdienām bagāts laiks, kas vainago nopietnus darbus mācību gadā. Viens no tiem ir Pidžamu diena. Šajā dienā mūsu jaunākie skolēni (1.–4. klase) var atpūsties un izklaidēties, gluži kā mājās.


Saskaņā ar pasākuma noteikumiem skolas apģērba kodeksu var neievērot. Jūs varat ģērbties mājas drēbēs, pidžamās, halātos un čībās. Vēlams ņemt līdzi segas, spilvenus un miega maskas.


Svētku noslēgums ir pidžamu ballīte. Dalībnieki zālē izklāj segas, iekārto atpūtas vietas, pēc tam spēlē spēles, piedalās konkursos (viens no tiem ir “Lidojošie spilveni”), dejo, lasa pasakas un dzied.

Šogad klausījāmies Annas Sakses pasakas un aizmigām pie vakara šūpuļdziesmas “Aijā žūžū, lāča bērni”.


Paldies mūsu komandai, kura izdomā un vada tik neparastus, aizraujošus pasākumus mūsu skolēniem.


Комментарии


bottom of page