top of page

Skolas veselības dienasMarts mūsu skolā sākās ar veselības un sporta dienām, kurus organizēja 10.-12.klases skolēni un Skolas Parlaments.


Šajās dienās skolēniem bija iespēja piedalīties sporta aktivitātēs, spēlēt kopā dažādās spēlēs, paradīt savu stiprumu un veiklību.


Skolēni attīstīja savas komunikācijas un sadarbības prasmes, kopā pildot uzdevumus.


Skolotājiem arī bija lieliskā iespēja piedalīties sporta pasākumos un stafetēs un palīdzēt savai klasei iegūt papildus punktus!


Liels paldies visiem mūsu sportiskiem klases audzinātājiem par milzīgu atbalstu!


Sākumskolas veselības diena - 2.03.23.


2. un 3. stundu laikā sporta zālē sākumskolas skolēni cīnījās savā starpā, lai pieradītu kura klase ir visātrākā, visveiklākā un visdraudzīgākā! Visas trīs klases spēlēja basketbolu, meta bumbas grozā, spēlēja futbolu un veica veiklības vingrinājumus.


Rezultāti:

1.grupa:

1.vieta – 3.b.klase

2.vieta – 3.a klase

3.vieta – 4. klase


2.grupa:

1.vieta – 2.a klase

2.vieta – 2.b klase

3.vieta – 1.a kase


Veselības diena 5.-9.klasēm - 6.03.23


2.-4.stundu laikā 5.-9.klases skolēni cīnījās savā starpā. Šiem skolēniem bija 6 dažādi uzdevumi, kuri tika novietoti gan sporta zālē, gan skolas 1. un 2.stāvā. Skolēni arī spēlēja basketbolu, futbolu, veica veiklības un spēka vingrinājumus, skrēja, leca un sadarbojas grupā un pāros.


Rezultāti:

1.vieta – 6.klase

2.vieta – 7.klase

3.vieta – 9.klase

4.vieta – 8.klase

5.vieta – 5.klase


Liels paldies Skolas Parlamentam un 10.-12.klases skolēniem par pasākuma organizāciju! Liels paldies visiem skolēniem par piedalīšanos un skolotājiem par atbalstu!
Comentários


bottom of page