top of page

Zinātnes nedēļa. Pasakumu plāns




29.01.2024. - Pirmdiena


- Konkurss: ,,Prāta vētra.” 7.-8. kl.; 8.-9.kl.; 10.-11-12.kl. - Matemātika (atbildīgais pedagogs - M. Buka)


- 7-9.kl. 1.stunda – Bioloģijas viktorīna - Bioloģija (atbildīgais pedagogs – T. Antonova)


- 10.a.kl. 1.stunda - Ģeogrāfija:Darbs grupās (meklējumi uz lapām ar soli pa solim uzdevumiem) - (atbildīgais pedagogs – M. Barčuka)


- 8.a.kl. 2.stunda – Ģeogrāfija: Darbs grupās par tēmu:,,Mīklu risināšana”- (atbildīgais pedagogs – M. Barčuka)


- 5.a.kl. 3.stunda – Dabaszinības: Grupās zīmējam plakātus par izvēlētas tēmas - (atbildīgais pedagogs – M. Barčuka)


- 7.a.kl. 4.stunda – Ģeogrāfija: Darbs grupās par tēmu:,,Mīklu risināšana”- (atbildīgais pedagogs – M. Barčuka)


- 9.a.kl. 6.stunda - Ģeogrāfija: Darbs grupās (meklējumi uz lapām ar soli pa solim uzdevumiem) - (atbildīgais pedagogs – M. Barčuka)



30.01.2024. - Otrdiena


- Konkurss:,,Matemātikas maratons.” 7.-12. kl. - Matemātika (atbildīgais pedagogs - M. Buka)


- 7.a-8.a.kl. 1.-2.stundas – Aktivitāte par tēmu:,,Šūnas uzbūve izmantojot augļus” - Bioloģija (atbildīgais pedagogs – T. Antonova)


- 4.a.kl. 1.stunda – Dabaszinības: Grupās zīmējam plakātus par tēmu:,,Dabas un dzīvnieku aizsardzība”; 3.stunda - Dabaszinības:Viktorīna par tēmu:,,Dzīvnieki un augi” - (atbildīgais pedagogs – M. Barčuka)


- 10.a.kl. 4.stunda – Ģeogrāfija: Viktorīna par tēmu:,,Pasaules kultūra, iedzīvotāji, valstu attīstība, jautājumi par Latviju, derīgie izrakteņi” - (atbildīgais pedagogs – M. Barčuka)


7.a.kl. 6.stunda – Ģeogrāfija: Viktorīna par dažādām ģeogrāfijas jomām (atklājumi, biomi, kosmoss utt.) - (atbildīgais pedagogs – M. Barčuka)


31.01.2024. - Trešdiena


- Kompleksu problēmu risināšana. 7.-12.kl. - Matemātika (atbildīgais pedagogs - M. Buka)


- 10.-11.kl. 1.-2.stundas – Debates par bioloģijas tēmām: Bioētika - Bioloģija (atbildīgais pedagogs – T. Antonova)


- 6.a.kl. 6.stunda – Dabaszinības: Viktorīna par tēmu:,,Fauna, augi, materiāli, elektrība un vielas”- (atbildīgais pedagogs – M. Barčuka)


- 8.a.kl. 2.stunda – Ģeogrāfija: Viktorīna par dažādām ģeogrāfijas jomām (atklājumi, biomi, kosmoss utt.) - (atbildīgais pedagogs – M. Barčuka)


- 11.a.kl. 9.stunda – Ķīmija: Viktorīna Kahoot par tēmu: ,,Slaveni ķīmiķi un viņu atklājumi” - (atbildīgais pedagogs – L. Deļaticka)



01.02.2024. - Ceturdiena


- Konkurss: ,,Es varu. Es protu. Es daru.” 7.-12.kl. - Matemātika (atbildīgais pedagogs - M. Buka)


- 9.a.-11.a kl. 1.stunda - Aktivitāte par tēmu:,, Kas ir redzams mikroskopā?” - Bioloģija (atbildīgais pedagogs – T. Antonova)


- 5.a - 6.a.kl. 2.stunda - Aktivitāte par tēmu:,, Kas ir redzams mikroskopā?” - Bioloģija (atbildīgais pedagogs – T. Antonova)


- 9.a.kl.7.stunda - Ģeogrāfija: Viktorīna par tēmu: ,,Pasaules kultūra, iedzīvotāji, valstu attīstība, jautājumi par Latviju, derīgie izrakteņi” - (atbildīgais pedagogs – M. Barčuka)



02.02.2024. - Piektdiena


- Atklātās nodarbības par tēmu: ,,Ko es vēlos uzzināt par fiziku?” - uz 5.,6.,7.klases skolēnu jautājumiem atbild 9. un 11. klases skolēni. - Fizika (atbildīgais pedagogs – N. Glazova)


- 9.a.kl. 3.stunda - Ķīmija: Viktorīna Kahoot par tēmu: ,,Slaveni ķīmiķi un viņu atklājumi” - (atbildīgais pedagogs – L. Deļaticka)


- Zinātnes nedēļās apbalvošana


Pilsoniskās, sociālās zinātnes un tehniskās jomas vadītāja - Irina Kozlovska


bottom of page